حالت شب
  • Thursday, 18 July 2024
سپاهان از پرسپولیس و پیام حیدری شکایت کرد

سپاهان از پرسپولیس و پیام حیدری شکایت کرد

به گزارش باخبرباش به نقل از ایرنا  تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال روز شنبه با قضاوت پیام حیدری به مصاف پرسپولیس رفت که موفق شد در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر میزبانش را شکست دهد و جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم‌تر کند.

پس از این مسابقه پرسپولیسی‌ها نسبت به قضاوت داور این بازی اعتراض داشتند.

حالا سپاهان نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد گه هم از پرسپولیس و هم از حیدری شکایت کرده است.

باشگاه سپاهان در این رابطه نوشت:

باشگاه سپاهان نسبت به عملکرد تیم داوری و نیز اتفاقات رخ داده در بازی این تیم برابر پرسپولیس در چهارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته بیستم و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در ورزشگاه آزادی، اشتباهات داوری واضحی رخ داد که می توانست سرنوشت بازی تغییر دهد.

باشگاه سپاهان که در این فصل در موارد متعدد از اشتباهات داوری متضرر شده، این بار ضمن احترام به مجموعه داوران زحمتکش فوتبال، از تیم داوری مصاف خود با پرسپولیس شکایت و مستندات خود را به نهادهای مربوطه ارائه نموده‌است.

همچنین این باشگاه نسبت به اقدامات رخ داده در این بازی از سوی طرفداران تیم میزبان طرح شکایت کرده و مستندات خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه نموده‌است.

لازم به ذکر است پیگیری حقوقی موارد اعلام شده تا حصول نتیجه ادامه خواهد یافت.

دیدگاه / پاسخ