حالت شب
  • Sunday, 26 May 2024
شناسایی مراکز خرید و فروش داروهای غیر مجاز در دستور کار پلیس اصفهان است

شناسایی مراکز خرید و فروش داروهای غیر مجاز در دستور کار پلیس اصفهان است

 به گزارش باخبرباش به نقل از ایرنا سرهنگ احمد نیکبخت با بیان اینکه فروش بدون مجوز این داروها جرم و برای آن مجازات تعیین شده است افزود: به شهروندان توصیه می‌شود که  داروهای خود را از داروخانه‌ها و مراکز مجاز و معتبر خریداری کنند.

وی در این راستا به اجرای طرح برخورد با خرید و فروش مواد مخدر در عطاری ها اشاره کرد و گفت: در مرداد امسال از ۱۰۵ واحد عطاری‌ در استان توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان بازدید صورت گرفت.

 رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان افزود: در جریان اجرای این طرح سه عطاری که مبادرت به فروش مواد مخدر، داروهای ترک اعتیاد غیر مجاز و قرصهای لاغری حاوی شیشه می‌کردند شناسایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: از این عطاری‌های غیرمجاز ۱۲۰ گرم تریاک، ۱۶ گرم هروئین، ۵۰ سانت شیشه، ۲ هزار عدد داروی ترک اعتیاد غیرمجاز و بیش از ۲ هزار قرص و کپسول لاغری حاوی شیشه کشف شد.

سرهنگ نیکبخت با اشاره به پلمب عطاری‌های مذکور با حکم مرجع قضایی گفت: در این رابطه متصدیان این واحدها دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

وی از شهروندان درخواست کرد که هرگونه خرید و فروش مواد مخدر و یا داروهای ترک اعتیاد غیر مجاز توسط افراد را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه / پاسخ