حالت شب
  • Thursday, 18 July 2024
شهرداری اصفهان یکصد تخت به بیمارستان های شهر اهدا می کند/ بهره برداری از سامانه توسعه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی

فردا بهره برداری از سامانه توسعه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی و ارتقای سیستم پرداخت الکترونیکی افتتاح خواهد شد.

شهردار اصفهان:

شهرداری اصفهان یکصد تخت به بیمارستان های شهر اهدا می کند/ بهره برداری از سامانه توسعه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی

شهردار اصفهان گفت: با توجه به تشدید شرایط کرونایی در اصفهان، شهرداری تلاش کرده است، نهایت همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشد و در این راستا درصدد هستیم یکصد تخت بیمارستانی به بیمارستان های شهر اصفهان اهدا کنیم.

به گزارش باخبرباش، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: فردا پنجم ماه رمضان است و در این روز اتفاق خاصی در سال 57 در اصفهان رخ داد و سالروز تجمع انقلابی مردم اصفهان به شمار می رود، این روز و همچنین روز ارتش را تبریک می گویم.

وی ادامه داد: متاسفانه شرایط کرونا در اصفهان تشدید شده است که به همین دلیل شهرداری تلاش کرده است، نهایت همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشد.

شهردار اصفهان افزود: در این شرایط درصدد هستیم یکصد تخت بیمارستانی را تهیه و به بیمارستان های شهر اهدا کنیم تا ظرفیت پذیرش بیمار در این روزهای سخت افزایش پیدا کند.

وی تصریح کرد: در این وضعیت کارکنان شهرداری اصفهان هم در حال خدمت رسانی به مردم هستند و از این جا به همه آنها از جمله راهوران مترو، نیروهای انتظامات شهری، کارکنان پسماند، باغ رضوان، آتش نشانان، نیروهای خدمات شهری، کنترل ترافیک همه مهندسان و مشاوران خسته نباشید می گویم.

نوروزی با بیان اینکه از سال گذشته شهرداری افتتاحیه های هفتگی را آغاز کرد اما با توجه به شرایط کرونا نمی توانیم سبک معمولی افتتاحیه ها را ادامه دهیم، اظهار کرد: با این وجود افتتاحیه ها در قالب های رسانه ای ادامه دارد و در این راستا فردا بهره برداری از سامانه توسعه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی و ارتقای سیستم پرداخت الکترونیکی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: این پروژه مشارکتی و به روش "B. O. T" انجام شده است و قابلیت های ارزشمندی در مدیریت خطوط اتوبوسرانی و خدمات هوشمند به مردم ارائه می کند؛ با این اقدام مردم می توانند برنامه ریزی آنلاین برای سفر داشته باشند، اصفهان کارت را آنلاین شارژ و حساب شهروندی برای پرداخت های شهری ایجاد کنند.

شهردار اصفهان گفت: کل هزینه پروژه در مقطعی که ما این طرح را شروع کردیم 89 میلیارد تومان بود اما اکنون ارزش بالایی دارد و دارای پشتوانه پنج ساله است؛ امیدواریم با این طرح سفر آرام و با خیال راحت در اصفهان از طريق ناوگان حمل و نقل عمومی برای مردم رقم بخورد.

وی افزود: امیدوارم با گذر از شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل ها، مانند گذشته اتوبوس های شهری اصفهان بتوانند روزانه بیش از 560 هزار نفر را جابجا کنند.

دیدگاه / پاسخ