حالت شب
  • Thursday, 18 July 2024
فاصله زیاد ستاره سپاهان از روزهای اوج

فاصله زیاد ستاره سپاهان از روزهای اوج

رضا اسدی فاصله زیادی با روزهای طلایی خود با تراکتور و سپاهان پیدا کرده است.
به گزارش باخبرباش  اسدی در شرایطی پس از هفت سال  و در یک خرید پر سر و صدا به سپاهان بازگشت که تبدیل به ستاره لیگ برتر شده بود و نمایش‌های خیره‌کننده‌ای را با پیراهن تراکتور ثبت کرده بود. این نمایش‌های اسدی وقتی بیشتر جلب توجه می‌کرد که هواداران فوتبال دوران حضور او در پرسپولیس را با جزئیات به ذهن می‌آوردند. 
در سپاهان هم اسدی شروع بسیار خوبی داشت و نشان داد که مدیران باشگاه اصفهانی هر چقدر برای او هزینه کرده‌اند، ارزشش را داشته و در کنار شهریار تا همین چند هفته پیش لیگ بهترین گلزن مسابقات بود. 
با این حال اسدی در هفته‌های اخیر فاصله زیادی با روزهای اوج خود پیدا کرده و این موضوع به وضوح در نمایش تیمی طلایی پوشان نیز اثرگذار بوده و حتی باعث نیمکت نشینی او در برخی مسابقات هم شده است. فاصله اسدی با شهریار هم در جدول برترین گلزنان مسابقات به عدد ۵ رسیده و او به احتمال فراوان رقابت کفش طلای این فصل از مسابقات را هم به مانند لیگ گذشته به شهریار واگذار خواهد کرد. 
اسدی البته همچنان حداقل ۴ بازی دیگر فرصت دارد تا از وضعیت فعلی‌اش خارج شود و مسابقات را به شکل متفاوت و امیدوارکننده‌تری برای اضافه شدن به اردوی تیم ملی به عنوان یکی از بازیکنان مورد توجه قلعه‌نویی و همینطور فصل بعدی مسابقات تمام کند.

منبع: ورزش سه 

دیدگاه / پاسخ