حالت شب
  • Friday, 12 April 2024
لیگ قهرمانان آسیا سپاهان و الدحیل تقابل زردپوشان با ستاره سابق آرژانتین فولاد مقابل قائدی و نورالهی به دنبال اولین برد

لیگ قهرمانان آسیا سپاهان و الدحیل تقابل زردپوشان با ستاره سابق آرژانتین فولاد مقابل قائدی و نورالهی به دنبال اولین برد

 به گزارش باخبرباش تیم فوتبال سپاهان در روز اول مسابقات نتیجه درخشانی گرفت و 3 بر یک پاختاکور ازبکستان را شکست داد تا صدرنشین گروه D شود. زردپوشان اصفهانی بازگشت طلایی داشتند و از باخت به پیروزی رسیدند. آنها یکشنبه شب در دومین مسابقه خود به مصاف الدحیل قطر می روند تیمی که در بازی اولش مقابل التعاون عربستان 2 بر یک شکست خورده و بدون امتیاز است. 

هرنان کرسپو ستاره سابق فوتبال آرژانتین که سابقه بازی در تیم های چلسی و اینترمیلان را دارد سرمربی الدحیل است او تجربه مربیگری در سائوپائولو برزیل را هم دارد اما در گام اول مقابل التعاون شکست خورد و این هفته تیمش باید مقابل شیران فوتبال ایران و اصفهان صف آرایی کند. جایی که محرم نویدکیا یکی از اسطوره های فوتبال اصفهان که سابقه بازی در اروپا را دارد سرمربی است. جدال تاکتیکی این دو مربی جوان دیدنی خواهد بود. سپاهان اگر مثل نیمه دوم بازی با پاختاکور بازی کند دومین پیروزی کاملا در دسترس خواهد بود. 

یکشنبه 21 فروردین

سپاهان ایران - الدحیل قطر ساعت 21:45

دوشنبه 22 فروردین

التعاون عربستان - پاختاکور ازبکستان ساعت 45 دقیقه بامداد

الشباب الاهلی امارات - فولاد ایران

برخی می گفتند گروه فولاد خوزستان گروه راحتی است اما نتایج روز اول نشان داد این گروه می تواند یکی از پیچیده ترین گروه ها برای صعود شود. فولاد در دیدار اول در حالیکه کاملا تیم برتر نسبت به الغرافه بود بدون گل متوف شد. با این حال نکونام سرمربی فولاد ایران تاکید کرد که باید با اختلاف دو سه گل حریف را شکست می دادند. فولاد تیمی را متوقف کرد که سرمربی اسبق استقلال را داشت و حالا این مرتبه فولاد به مصاف تیمی می رود که احمد نورالهی و مهدی قائدی دو بازیکن ایرانی را در اختیار دارد. یک هافبک پرسپولیسی و یک مهاجم استقلالی که البته سرمربی الشباب به قائدی کمتر بازی می دهد و از این نظر هم زیر تیغ انتقادهای هوادارانش است.

فولاد با توجه به نمایش خوبش مقابل الغرافه می تواند به کسب اولین برد آسیایی امیدوارتر از قبل باشد. 

یکشنبه 21 فروردین

فولاد ایران - الشباب الاهلی امارات  ساعت 21:45

دوشنبه 22 فروردین

الغرافه قطر - آهال ترکمنستان ساعت 45 دقیقه بامداد

دیدگاه / پاسخ