حالت شب
  • 08 آذر، 1402
گسترش زیرساخت‌های فضای سبز منطقه ۱۲ در دستور کار سازمان پارک‌ها

گسترش زیرساخت‌های فضای سبز منطقه ۱۲ در دستور کار سازمان پارک‌ها

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا : سازماندهی پارک فدک، قدس، ملت و عاشق آباد واقع در منطقه ۱۲ اصفهان آغاز شده است و تا یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

وی ادامه داد: احداث شبکه آبیاری تحت فشار خیابان مهدیه، تکمیل شبکه توزیع خیابان امام خمینی (ره)، راه‌اندازی چاه خیابان عطاء‌الملک، تعمیر و تجهیز چاه پارک مادر و خاک‌ریزی مربوط به عملیات توسعه پارک مادر به مساحت هشت هزار مترمربع انجام شده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان افزود: پارک کیمیا در خیابان بنت‌الهدی صدر نیز به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع احداث و در اختیار شهروندان شهرک نگین قرار گرفته است.

وی از آغاز ساماندهی و بهسازی پارک‌های ملت، ملک‌شهر، شمشاد، حکمت، محمودآباد و امین‌آباد با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیون تومان خبر داد و تأکید کرد: این پروژه‌ها نیز تا پایان فصل پاییز تکمیل خواهد شد.

عرفان‌منش افزود: توسعه شبکه آبیاری تحت فشار در پارک‌های خراسانی و خیابان مهدیه با اعتباری بالغ بر ۱.۳ میلیارد تومان آغاز شده است و تا پایان آبان‌ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: همچنین بهبود روش‌های آبیاری فضای سبز شهرک قدس، اتوبان آزادگان و پارک استقلال از دیگر طرح‌هایی است که با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان در منطقه ۱۲ در دست اقدام است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان تصریح کرد: احداث کلکتور انتقال آب اتوبان معلم به طول ۵۰۰۰ هزار متر نیز از دیگر پروژه‌های در دست اقدام در منطقه ۱۲ شهرداری است.

دیدگاه / پاسخ